Total of answers: 155

Головна » 2022 » February » 22 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

"Як парость виноградної лози плекаймо мову...."
               21 лютого ми святкуємо Міжнародний день мови. Саме зараз ми повинні зберігати, шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський:" Як парость виноградної лози плекаймо мову..."
                  До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина:

учні 1 класу мандрували, здійснили квест, розгадували загадки, ребуси, шифрограми.
учні 3 і 4 класу під керівництвом Шляхецької М.О. виготовили лепбук.
учні  5- 11 класів НВК взяли участь у фотоквесті. Перемогу в інтелектуальному батлі отримала команда дівчат  7 класу.

Вчитель української мови та літератури Забіжко Любов Олексіївна провела у 7 класі інтелектуальний батл" Я люблю українську", метою заходу було формувати в учнів ключові компетентності: вміння спілкуватися державною мовою, соціальну і громадянську компетентності, вміння вчитися протягом життя, загальнокультурну грамотність;
Діти проникли почуттями національної гідності, повагою до всього українського, бажанням розмовляти рідною мовою.
Отже, день пройшов цікаво і змістовно!

Переглядів: 94 | Додав: admin2 | Рейтинг: 5.0/2
«  February 2022  »