Меню
Прогноз погоди
Календар свят і подій
Календар свят і подій
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 155
Лічильники відвідуваності

І. НАКАЗ

№ ______

04 січня 2016 року
Про вдосконалення роботи
з патріотичного виховання
в Здорівському НВК

 
 

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року №148-1 щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про Державний Гімн України», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011 року № 1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.12.2013 № 405 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області», наказу відділу освіти Васильківської РДА від 19.12.2013 року №372 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах ра йону» та з метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України
 

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Каденко Н.М. розміщувати на веб-сайті НВК в розділі «Патріотичне виховання юного покоління» матеріали з проведеної роботи.

Постійно

 

 

2. Затвердити план заходів з патріотичного виховання дітей та молоді.

До 1 вересня 2016 року

 

 

3. Організувати початок занять у навчальному закладі з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України.

Щодня

 

 

4. Проводити заходи (тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань тощо) з вивчення історії та культури України.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

5. Організувати у навчальному закладі виставки фото- та архівних документів, що ілюструють становлення та розвиток української державності.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

6. Про проведену роботу інформувати районний методичний кабінет відділу освіти.

Щоквартально до 1 числа місяця, наступного за звітним

  

7. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Каденко Н.М.:

7.1. Контролювати участь педагогічних працівників НВК в районних заходах з питання підготовки їх до патріотичного виховання дітей та молоді.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

7.2. Сприяти розширенню напрямів співробітництва навчального закладу із соціальними інститутами та громадськими організаціями з питань патріотичного виховання дітей та молоді.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

7.3. Вивчати, узагальнювати і пропагувати кращий досвід педагогічних працівників НВК з питання патріотичного виховання дітей та молоді, висвітлювати у науково-практичних конференціях, семінарах, методичних бюлетенях.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

7.4. Організувати та провести низку заходів з питання підготовки педагогів до патріотичного виховання дітей у навчальному закладі.

Протягом року
відповідно до плану роботи

 

 

8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально – виховної роботи Каденко Н.М.

 

Директор НВК _______ Г.С.Петрик

Форма входу
Пошук
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Корисні посилання